Funnababy’nin hikayesi aslında tam 40 yıl önce başladı…


Bu hikaye, yıllar önce genç bir çift tarafından kurulan, bugün kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışında birçok noktada var olan ve hızla büyüyen bir kuruluşa uzanan başarı öyküsü aynı zamanda.


Bugün Ferda ve Banu Kölemenoğlu kardeşler tarafından aynı tutku ve istekle sürdürülen aile firması, büyüklerden devralınan iş aşkı ve kaliteli üretim felsefesini de devam ettiriyor.


İlk başta tekstil sektöründe yalnızca yurt içine üretim yaparak faaliyette bulunan firma; İtalya, Fransa, Almanya ve Yunanistan'ın iyi bilinen markalarına da kaliteli işler yaptı. Yılların kazandırdığı tecrübe yeni heyecanlar doğurdu, yeni hedefler belirlendi: Bebekler için kaliteli, özgün tasarımlı ve güvenli ürünler üretmek ve bunu kendi markası altında yapmak.


Funnababy; ev tekstili grubu ile başlayan bebek ürünlerinin ismi oldu. Ürünler ve modeller, tüketicilerden gelen destekler ve talepler doğrultusunda şekillendi ve çeşitlendirildi. Üretimin her aşamasında bebeklerin sağlığı ve konforu düşünüldü. Bebek ev tekstili grubuna yastık, yorgan, çarşaf ve alt açma çeşitleri eklendi. Yenidoğan kıyafet grubu için sağlıklı ve konforlu giysiler tasarlandı. Ev tekstilinde kaliteden vazgeçmeden ekonomik fiyatlı ürünler arayanlar için de “Lolybon” markası altında yeni bir koleksiyon yaratıldı.


Funnababy, bebek bekleyen anne ve babalarla bu özel süreçte buluşmaya devam ediyor… İnternet mağazasında ile her ay 10.000'lerce ailenin heyecanına ortak olarak bebeklerin ihtiyaçlarına cevap verebilen kaliteli, sağlıklı ve özgün tasarımlı ürünler sunuyor.


Funnababy’nin hikayesi, bebeklere özel yeni tasarımlar ve çeşitlerle devam edecek…